Jawa - Moto - ČZ VETERAN CLUB MŠENO - Klub: O nás

Jawa - Moto - ČZ VETERAN CLUB MŠENO

Klub: O nás

Club byl založen na sklonku roku 2002 partou nadšenců a obdivovatelů motocyklů Jawa a ČZ.Sídlem clubu je městečko Mšeno ve Středočeském kraji, které bývalo v dobách slávy našeho motocyklového sportu dlouho na výslunní. Ze Mšena pochází řada známých motoristických závodníků, kteří naši vlast reprezentovali v zahraničí i doma, byli to soutěžáci, motokrosaři, plochodrážníci i automobilisté. Doby, kdy naše motocykly JAWA a ČZ porážely na zahraničních trzích jiné značky jsou už bohužel pryč. A tak se náš club rozhodl, že nenechá usnout vzpomínky, opráší staré mašiny, a naváže tak na tradici mšenských motorkářů a slávu českých rukou a jejich výtvorů.

Členem našeho clubu může být každý kdo projeví zájem, podá si přihlášku a přiveze sebou tu svoji milovanou krásku. Samozřejmě tu na dvou kolech - jawinu, čízu, čezetu nebo nějakého fešáka pařeza, pionýra, fichtla, staďáka, kozího decha, splašené trubky všeobecně.

Klub pořádá společenské akce t.j. vymetání výfuků, vyjížďky do okolí a jednu z našich "hlavních" akcí, kterou je Mistrovství světa mopedů Stadion na ploché dráze.